fbpx

Regulamin Opinii

ZASADY UMIESZCZANIA OPINII

Regulamin tyczy się opinii o mojej działalności, moich usług oraz moich produktów cyfrowych. Regulamin dotyczy mojej działalności zarejestrowanej jako: Nomadzi Sp. z o.o. ul. Robotnicza 24/17 71-712 Szczecin, NIP

Wszystkie zamieszczone opinie na mojej stronie są opiniami moich Klientów, którzy korzystali z moich usług, produktów lub bezpłatnych konsultacji. Na mojej stronie internetowej nie ma możliwości publikowania opinii samodzielnie, bez wcześniejszego zatwierdzenia tego przeze mnie. Wszystkie opinie są weryfikowane. Opinie wysyłane są mi mailowo, poprzez wiadomości prywatne na social mediach, nagrywane w formie audio lub wideo, oraz zbierane poprzez formularz Google Forms. Następnie są samodzielnie publikowane na mojej stronie www. Nie wszystkie opinie, które dostaję, są umieszczane na mojej stronie www. Znajdują się tu wyselekcjonowane przeze mnie opinie. 

Nikomu nie płacę za wystawianie opinii na temat moich usług oraz produktów. Nie uznaję zasad opinii „sponsorowanych” oraz „barterowych”. Klienci samodzielnie wybierają maila, z którego wyślą mi opinię. Na formularzu Google Klient ma także możliwość zaznaczyć, czy jest to opinia, która może zostać opublikowana na mojej stronie.

Gdybyś chciał/a cofnąć publikację Twojej opinii na mojej stronie, napisz do mnie i zgłoś to na adres e-mail: kontakt@zodwagawdzialanie.pl  Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone najszybciej, jak będzie to możliwe nie później niż 14 dni, jeśli faktycznie doszło do nieuprawnionego wystawienia opinii w Twoim imieniu. Usunę opinię z mojej strony internetowej. 

Jeśli w Twojej opinii, którakolwiek z opinii jest niewiarygodna lub pozyskana w nieuczciwy sposób, prześlij swoje zgłoszenie, na adres e-mail kontakt@zodwagawdzialanie.pl  Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu 14 dni. 

Treść tego regulaminu może ulec zmianie z takich powodów jak: zmiany przepisów, zmiany technologiczne czy zmiany biznesowe. 

Nowa wersja jest publikowana na mojej stronie.