fbpx

Szablicka - oficjalnie

Od 2002 roku zajmuję się pracą z drugim człowiekiem – zaczynałam od pracy w organizacjach pozarządowych, potem przez kilkanaście lat byłam trenerką, coachką i menedżerką w firmach – od wielkich zachodnich korporacji, do małego polskiego biznesu. 

Pracowałam z pracownikami wszystkich szczebli – od pracowników obsługi klienta w call center, przez trenerów wewnętrznych, aż po najwyższe kadry menedżerskie i dyrektorskie. Zarządzałam projektami szkoleniowymi i zespołem trenerów wewnętrznych. Obecnie pracuję jako ekspertka ds. projektowania szkoleń i procesów rozwojowych.

Równolegle przez wszystkie te lata prowadziłam swoją działalność pracując na zlecenie jako trenerka, coachka i facylitatorka. 

Mam za sobą szereg szkoleń trenerskich i coachingowych w Polsce i za granicą. 

Moją drogę zawodową możesz prześledzić na Linkedin.

Markę „Z odwagą w działanie” rozwijam od 2020 roku. 

Szablicka - po godzinach

A tak poza tym, to jestem szczęśliwą kobietą, żoną Łysego –  Piotrka, przyjaciółką wąskiego, ale sprawdzonego grona wspaniałych kobiet, córką Jadwigi i Ryszarda, pancią najcudowniejszej na świecie suczki Ajdy, głęboko uzależnioną podróżniczką, ciągle początkującą wspinaczką skałkową, wielbicielką kwiatów doniczkowych, feministką, wegetarianką z zapędem wegańskim, fanką próbowania nowych smaków, kobietą chaotyczną, często bałaganiarską, zapaloną czytelniczką, wieloletnią pacjentką psychoterapii, wielbicielką gór i ogólnie piękna przyrody, sezonową rolkarką, rowerzystką i biegaczką, a nawet morsem (morsicą 🙂 ). 

Kiedy wyszłam z depresji, na nowo poczułam, że lubię robić rzeczy, doświadczać życia. 

Bliska jest mi filozofia, że trzeba żyć natychmiast, bo jest później, niż nam się wydaje.  

Możesz mnie obserwować na Facebooku  Instagramie oraz na TikToku

Dlaczego robię to, co robię?

Dawno temu byłam młodą dziewczyną, dla której nie było rzeczy niemożliwych – realizowałam wielkie międzynarodowe projekty, organizowałam wolontariaty, wspierałam inne młode osoby, aby rozwijały swój potencjał. Aż w pewnym momencie zachorowałam na depresję i nerwicę.

Choroba zabrała mi najlepsze lata. Wiem doskonale, jakim piekłem jest życie, kiedy wydaje Ci się, że na nic nie masz wpływu i nie pozwalasz sobie sięgać po to, co dla Ciebie ważne. Wiem, jak dewastująco brak poczucia sprawczości wpływa na zdrowie psychiczne.

Wiem też, jak zbawienne dla psychiki jest odkrycie, że każdy nawet najmniejszy akt odwagi buduje poczucie sprawczości i odczucie, że Twoje życie jest Twoje.

Przeszłam wieloletnią drogę uczenia się odwagi w działaniu i odzyskiwania własnego poczucia sprawczości i teraz na bazie moich doświadczeń życiowych i zawodowych, jestem dla Ciebie, aby wesprzeć Cię w budowaniu życia, które będzie autentycznie Twoje.

© 2023, Nomadzi sp.zoo, All Rights Reserved.